صفحه اصلیتماس با ماگزارش عملکردگالری تصاویرپوستر امام زمان

گزارش عملکرد مهدیه سفیدشهر

در تير ماه 1381 كلنگ مهديه سفيدشهر به مساحت 500 متر زده شدو به كمك و ياري خداوند متعال و چهارده معصوم(ع) مراسم دهه آخر همان سال را روي زمين خاكي و ديوارهاي آجري و بدون هيچ گونه امكاناتي برگزار نموديم تا سال بعد تقريباً داخل مهديه را به اتمام رسانديم. مراسمي كه در طول سال در اين مكان برگزار مي‌گردد به بخش‌هاي مختلف تقسيم مي‌شود (ثابت، موردي و مناسبتي).

شب‌هاي دوشنبه ختم انعام، زيارت عاشوراي حسيني، شب‌هاي چهارشنبه ختم صلوات همراه با دعاي پر فيض توسل، شب‌هاي جمعه دعاي پرفيض كميل و صبح جمعه دعاي پر فيض ندبه در طول سال در اين مكان برگزار مي‌گردد.

برنامه‌هاي موردي مراسم اهداء خون در هفته هلال احمر و تمام جلسات شوراي محترم شهر و شهرداري كه مربوط به شهر مي‌باشد در طول سال در اين مكان برگزار مي‌گردد.

برنامه‌هاي مناسبتي در ايام سال مراسم شهادت‌ها و اعياد ائمه اطهار و شب نيمه شعبان با برپايي جشن باشكوه و اهداء جوايز نفس به شركت كنندگان در اين مكان برگزار و شب شهادت آقا موسي ابن جعفر(ع)توسط مجمع الذاكرين سفيدشهر و حومه در آن مكان مجلس سوگواري در هر سال برگزار مي‌گردد.

ايام شهادت حضرت زهرا(س) به مدت 5 روز هر سال در اين مكان، مجلس عزاداري برپا مي‌گردد.

دهه آخر ماه صفر از شب اربعين حضرت اباعبداله الحسين(ع) تا شب شهادت امام هشتم علي ابن موسي الرضا(ع) در مهديه توسط اساتيد و مداحان نامي كشور جمهوري اسلامي ايران مراسم عزاداري و در روز 28صفر در حرم حضرت معصومه(س) اعضاي آن مكان با همكاري اهالي سفيدشهر مراسم عزاداري برپا مي‌نمايند.

در ماه مبارك رمضان به مدت 30شب قرائت قرآن و تفسير و در شبهاي احياء مراسم شب قدر در اين مكان هرچه باشكوه تر برگزار مي‌گردد.

اين بود گزارش مختصري از فعاليت‌هاي مهديه سفيدشهر.

اميدواريم در سايه عنايت خداوند متعال و توجهات خاص آقا امام زمان(ع) بتوانيم هرچه بهتر به تكاليفمان عمل نموده و از منتظران واقعي آن حضرت باشيم انشااله.

 

مسئول مهديه سفيدشهر

تقی مزروعی
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مهدیه سفیدشهر میباشد. | info@mahdieh-sefidshahr.ir

طراحی و پیاده سازی: GoogleA4.com | میزبانی: drhost.ir